رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید به توصیه کارلو آنچلوتی، مورد توجه مسئولان بایرن قرار گرفته و ممکن است راهی این تیم شود.

رافائل واران در سال 2011 با نظر مستقیم مورینیو و توصیه های زیدان از لانس جذب رئال مادرید شد و به تدریج توانست راه خود به ترکیب اصلی این تیم را پیدا کند.

 

اوضاع برای او در زمان حضور مورینیو بسیار خوب بود و فصل 2012-2013 توانست با نیمکت نشین کردن په په، جایگاه ثابتی در ترکیب رئال پیدا کند. با رفتن مورینیو و آمدن آنچلوتی هم اوضاع برای او کم و بیش خوب پیش رفت.

شرایط برای واران در فصل گذشته زیر نظر بنیتس و زیدان چندان خوب نرفت. واران هرگاه راموس و په په مصدوم بودند، در ترکیب قرار می گرفت اما وقتی این دو مدافع به روزهای اوجشان بازگشتند، واران نیز به نیمکت ذخیره ها تبعید شد. ستاره فرانسوی جوان رئال در هیچ یک از بازی های مهم انتهای فصل به خصوص در لیگ قهرمانان به میدان نرفت. او آخرین بار یک دقیقه در بازی برگشت یک چهارم نهایی برابر ولفسبورگ بصورت فرمالیته وارد زمین شد. به همین منظور این مدافع جوان که با بدشانسی یورو 2016  را از دست داد بصورت جدی به ترک رئال فکر می کند.

در همین رابطه لوپاریزین امروز گزارش داد که کارلو آنچلوتی که از فصل آتی سرمربی بایرن خواهد بود، جذب واران را به مسئولان باشگاه بایرن توصیه کرده و با وجود پیوستن هوملس به تیم مونیخی، این مساله نیز سد راه انتقال واران نخواهد شد. همه اینها در حالی است که زیدان چندی پیش گفته بود رئال نباید هیچ پیشنهادی برای واران را  حتی بررسی کند.