خبرگزاری باشگاه رئال مادرید : کارلو آنچلوتی در ستون خود در تلگراف به نقش رونالدو در پنالتی زدن موتینیو مقابل لهستان واکنش نشان داد.

امشب پرتغال و ولز در نیمه نهایی یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به نوعی دوئل بین گرت بیل و رونالدو است. سرمربی فعلی بایرن در زمان حضورش در رئال هر دو ستاره را در اختیار داشت. پس از جدایی آنچلوتی، همکاری بیل و رونالدو به اوج رسید و رقابت‌ آنها جذاب شد. حال این دو باید به مصاف یکدیگر بروند و آنچلوتی نظرات جالبی راجع به این تقابل دارد.

او گفت:" با دیدن بیل و رونالدو پس از هر بازی می توان حس کرد که چقدر دویده اند و تا چه اندازه توانشان را در زمین گذاشته اند. همه ی بازیکنان بزرگ رقابت طلب هستند. زمان آن می‌رسد که راجع به آنها هم صحبت کنیم. بنابراین وقتی به چنین مقطع مهمی از یک تورنمنت می رسید، می توان تصور کرد که این بازی برای این دو چه اهمیتی دارد.

گرت همیشه به من می‌گفت که یورو 2016 برای ولزی ها خیلی رقابت بزرگی خواهد بود. او می‌گفت که اگر صعود کنیم کسی چه می‌داند چه اتفاقی می‌افتد. فکر می کنم تقابل این دو بازیکن در بازی امشب فوق العاده جذاب باشد."


کارلتو درباره شرایط رونالدو و تحریک موتینیو از سوی او برای پنالتی زدن مقابل لهستان گفت:" من ضربات پنالتی بازی پرتغال و لهستان را دیدم. پس ازضربه رونالدو و گلزنی اش می‌توان روحیه بسیار بالای او در این هفته ها را به خوبی لمس کرد.

کریستیانو همیشه با اطمینان پشت پنالتی قرار می گیرد اما نه کریس و نه هیچکس نمی تواند بازیکنی را مجبور به پنالتی زدن کند اما می توان اقدام به تهییج او کرد. اگر بازیکنی دوست نداشته باشد پنالتی بزند، نمی توان او را به این کار مجبور کرد. موتینیو می خواست پنالتی بزند و رونالدو فقط به او انگیزه بیشتر داد."