به گزارش کانون هواداران رئال مادرید لیونل مسی از لحاظ عناوین قهرمانی بالاتر از کریستیانو رونالدو قرار دارد، اما رونالدو با قهرمانی در اروپا می تواند به اولین افختار ملی اش دست پیدا کند، افتخاری که مسی در روزهای گذشته موفق به کسب آن نشد.

 

تیم ملی آرژانتین بار دیگر به فینال کوپا آمریکا رسید و باز هم به شیلی برخورد کرد و باز هم شکست خورد. این چهارمین ناکامی مسی در فینال با تیم ملی کشورش به حساب می رود و شکست مقابل شیلی در سال 2016 باعث شد تا مسی طاقتش تمام شود و از تیم ملی آرژانتین خداحافظی کند، که البته به اعتقاد بسیاری  این تصمیم احساسی بوده و احتمال بازگشت او به تیم ملی وجود دارد.

 

رونالدو و پرتغال، یورو 2016 را بسیار ناامید کننده شروع کردند و بدون پیروزی در 90 دقیقه راهی نیمه نهایی شدند و با پیروزی 2 بر صفر در وقت معمول، ولز و بیل را از پیش رو برداشتند تا برای دومین بار در رقابت های یورو راهی فینال شوند.


رونالدو و مسی همیشه با هم مقایسه می شوند و آنها را در کنار دو اسطوره فوتبال جهان به نام های پله و مارادونا قرار می دهند که البته اشتباه هم نیست، اما در حال حاضر آنها را از لحاظ افتخار آفرینی برای کشور خود نمی توان با مارادونا و یا پله مقایسه کرد. این دو با کسب عناوین ملی برای دو کشور آرژانتین و برزیل اسطوره شدند و همین راحتی نمی توان جا پای آنها گذاشت.