کانون هواداران رئال مادرید : دو ستاره رئال مادرید پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان و قهرمانی در یورو 2016 به همراه پرتغال، بهترین سال فوتبالی خود را تجربه می کنند.

شب گذشته تیم ملی پرتغال با غلبه بر فرانسه میزبان، قهرمان یورو 2016 شد. در این دیدار حساس که رونالدو به دلیل مصدومیت از همان دقایق نخست از بازی خارج شد اتفاق خوشایندی برای دو ستاره رئال مادرید رخ داد.

 

 رونالدو و  که حدود 45 روز پیش به همراه تیم رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا را در شهر میلان فتح کرده بودند شب گذشته نیز با قهرمانی در یورو 2016 به افتخاری باورنکردی در سن دنیس دست یافتند.

 

رونالدو در این دیدار بدلیل برخوردی که با دیمیتری پایت داشت از ناحیه زانوی پای چپ مصدوم شد و پس از دقایقی از بازی بیرون رفت و نظاره گر افتخار آفرینی یارانش شد.  پپه نیز در این دیدار  وظیفه سنگینی بردوش داشت و به خوبی نیز از عهده این وظایف برآمد تا در پایان به عنوان بهترین بازیکن میدان برگزیده شود.

 

حال رونالدو و پپه در اوج شادمانی به سر می برند و به سلاطین فوتبال اروپا تبدیل شده اند، قهرمانی در معتبرترین جام های اروپایی آن هم در کمتر از 45 روز ، افتخاری که کمتر کسی در دنیای فوتبال آن را تجربه کرده است.

 

پرتغال شروعی خوبی در رقابت های یورو نداشت و به لطف 24 تیمی شدن این دوره از مسابقات به عنوان تیم سوم و با 3 تساوی راهی دور یک هشتم شد و حالا پرتغالی ها در راس فوتبال اروپا قرار گرفته اند و با قهرمانی در این جام خود را به فوتبال اروپا و حتی جهان ثابت کردند.